Сега е точно Нед Јун 24, 2018 11:59 pm

Банди

 • Банди

  Теми
  Мислења
  Последно мислење
 • Groove Street Family (GSF)


  GSF банда која дила на Грове улиците и другите улици кој се во таа близина.
  0 Теми
  0 Мислења

 • Los Santos Gang (LSG)


  Најбогата банда во Лос Сантос која управува со улиците близу Glen Park.
  0 Теми
  0 Мислења

 • Ballas


  Ballas Gang имат свое гето и дилат во него банда која работи за некој од мафиите.
  0 Теми
  0 Мислења

 • Моторџии [Red Dragons]


  Моторџиска група која праве трки низ улиците на Лос Сантос.
  0 Теми
  0 Мислења

 • Теми
  Одговори
  Видено е
  Последно мислење
 • No message.
 

Членови кои го разгледуваат овој форум: Никој
Модератори

Никој

Permissions in this forum:

Не можете да испраќате нови теми во форумот
Не можете да одговарате на темите во форумот

Legend
 • Нови мислења Нови мислења
 • Нови мислења [ Популарни теми ] Нови мислења [ Популарни теми ]
 • Нови мислења [ Заклучена тема ] Нови мислења [ Заклучена тема ]
 • Нема нови мислења Нема нови мислења
 • Нема нови мислења [ Популарни теми ] Нема нови мислења [ Популарни теми ]
 • Нема нови мислења[ Заклучена тема ] Нема нови мислења[ Заклучена тема ]
 • Објава Објава
 • Важна тема Важна тема
 • Global announcement Global announcement