Сега е точно Пон Окт 22, 2018 4:21 am

Организации/мафии/банди/Агенции

 • Организации/мафии/банди/Агенции

  Теми
  Мислења
  Последно мислење
 • Организации


  Тука ке ги најдете сите организации што се на сервер.
  0 Теми
  0 Мислења

 • Полиција


  Организација на сервер која го спроведува редот и мирот низ улиците на градот.
  0 Теми
  0 Мислења

 • Армија на Република Македонија (АРМ)


  АРМ е војска на страна на законот која интервенира во сложени акции
  0 Теми
  0 Мислења

 • Болница


  Болница на сервер која им помага на луѓе кој се во критична состојба
  0 Теми
  0 Мислења

 • Такси компанија


  Таксисти кој се секогаш достапни до граѓаните на ЛС
  0 Теми
  0 Мислења

 • Влада


  На чело со премиер кој издава наредби
  0 Теми
  0 Мислења

 • Канал-7


  Секогаш ги имаат најновите и најдобрите вести
  0 Теми
  0 Мислења

 • Мафии


  Тука ке ги најдете сите мафии на сервер.
  0 Теми
  0 Мислења

 • La Cosa Nostra (LCN)


  Сицилиска мафија
  0 Теми
  0 Мислења

 • Yakuza


  Јапонска мафија


  0 Теми
  0 Мислења

 • Банди


  Тука ке ги најдете сите банди на сервер.
  0 Теми
  0 Мислења

 • Groove Street Family (GSF)


  GSF банда која дила на Грове улиците и другите улици кој се во таа близина.
  0 Теми
  0 Мислења

 • Los Santos Gang (LSG)


  Најбогата банда во Лос Сантос која управува со улиците близу Glen Park.
  0 Теми
  0 Мислења

 • Ballas


  Ballas Gang имат свое гето и дилат во него банда која работи за некој од мафиите.
  0 Теми
  0 Мислења

 • Моторџии [Red Dragons]


  Моторџиска група која праве трки низ улиците на Лос Сантос.
  0 Теми
  0 Мислења

 • Агенции


  Сите агенции на сервер,илегални и легални ке ги најдете тука.
  0 Теми
  0 Мислења

 • Македонско биро за истражување (МБИ)


  Тајно биро за истражување кое работи против криминалот во Лос Сантос
  0 Теми
  0 Мислења

 • Хитман


  Илегална агенција, платени убици.
  0 Теми
  0 Мислења

 • Теми
  Одговори
  Видено е
  Последно мислење
 • No message.
 

Членови кои го разгледуваат овој форум: Никој
Модератори

Никој

Permissions in this forum:

Не можете да испраќате нови теми во форумот
Не можете да одговарате на темите во форумот

Legend
 • Нови мислења Нови мислења
 • Нови мислења [ Популарни теми ] Нови мислења [ Популарни теми ]
 • Нови мислења [ Заклучена тема ] Нови мислења [ Заклучена тема ]
 • Нема нови мислења Нема нови мислења
 • Нема нови мислења [ Популарни теми ] Нема нови мислења [ Популарни теми ]
 • Нема нови мислења[ Заклучена тема ] Нема нови мислења[ Заклучена тема ]
 • Објава Објава
 • Важна тема Важна тема
 • Global announcement Global announcement