Правило за барање модератор [ЛИДЕР]

Go down

Правило за барање модератор [ЛИДЕР]

Пишување by Jonas_Valanciunas on Пон Фед 23, 2015 7:18 pm

Барање за модератор (лидер)
________Пријава__________
Ваше име и презиме на сервер:
Ваш ник на форум:
На што сте лидер:
Доказ дека сте лидер (задолжително):
Кој админ ви има дадено лидер:
Дали имате придружник(Втор Лидер) / Кој е вториот лидер:
Доколку сте биле пред тоа на нешто другo лидер пополнете тука за да се отстрани модератор од старата функција:
_____________________________

Jonas_Valanciunas
Admin

Број на мислења : 17
Join date : 2015-02-23

Преглед на профилот на членот http://ojdeforum.board-directory.net

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот