Задолжително прочитај - Правило !!

Go down

Задолжително прочитај - Правило !!

Пишување by Jonas_Valanciunas on Пон Фед 23, 2015 8:25 pm

Правило за пријавување на баниран играч

Име и презиме на банираниот:
Било каков доказ(слика/видео):
Причина:
Тип на бан:

Насловот на темата треба да гласи:
- Ime_Prezime баниран од администратор Ime_Prezime

Jonas_Valanciunas
Admin

Број на мислења : 17
Join date : 2015-02-23

Преглед на профилот на членот http://ojdeforum.board-directory.net

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот