Правило за барање модератор [подфорум/борд]

Go down

Правило за барање модератор [подфорум/борд]

Пишување by Jonas_Valanciunas on Пон Фед 23, 2015 7:21 pm

Барање за модератор (подфорум/борд)
________Пријава__________
Ваше име и презиме на сервер:
Ваш ник на форум:
Зошто мислите дека треба да се модератор:
Линк од бордот (задолжително):

Jonas_Valanciunas
Admin

Број на мислења : 17
Join date : 2015-02-23

Преглед на профилот на членот http://ojdeforum.board-directory.net

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот