Пријава на трансфери над 30 милиони

Go down

Пријава на трансфери над 30 милиони

Пишување by Jonas_Valanciunas on Пон Фед 23, 2015 7:14 pm


Доколку правите трансфер на пари поголем од 30.000.000$ задолжително мора да го пријавите овој трансфер.
Значи ако имате повеќе од 30м и сакате да ги префрлите,пратите или раздадете повеќе од 30м на други акаунт мора задолжително да ги пријавите тука тие 30милиони во спротивно овие пари ке биднат одземени од администратор потребно е да потполните следно со отварање на нова тема во support

Ваш акаунт:
На кој играч праќате:
Колку пари праќате:
Зошто праќате:

Jonas_Valanciunas
Admin

Број на мислења : 17
Join date : 2015-02-23

Преглед на профилот на членот http://ojdeforum.board-directory.net

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот