Правила на форум

Go down

Правила на форум

Пишување by Jonas_Valanciunas on Пон Фед 23, 2015 7:02 pm

-Задолжително мора да пишувате на кирилица
-Забрането е омаловажување,навреда,пцуење,закани и слично
-Забрането е користење мулта (регистирање на повеќе акаунти)
-Несмеете да користите содржина која припаѓа на некоја друга вебстрана или форум
-Спам е строго забранет (пишување повеќе пати непотребни одговори во иста тема или отвање на исти нови теми)
-За да отворите нова тема мора да ја отворите во борд каде што припаѓа
-Порнографија е строго забранета

Jonas_Valanciunas
Admin

Број на мислења : 17
Join date : 2015-02-23

Преглед на профилот на членот http://ojdeforum.board-directory.net

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот